Dom wypoczynkowy

Witamy na stronie Domu Wypoczynkowego Promień i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Obiekt  położony jest w spokojnym i cichym miejscu – u podnóża Góry Parkowej (południowy stok) – a jednocześnie w odległości zaledwie 10 minut drogi od ścisłego centrum miasta oraz sąsiaduje z dworcami PKS i PKP. Od Głównej Pijalni Wód dzieli go zaledwie 250 m, a od deptaka (na ulicy Handlowej) – 150 m.

To idealne miejsce dla osób, które w ciągu dnia chcą mieć wszystkie uroki miasta na wyciągnięcie dłoni, a w nocy uciec przed zgiełkiem miasta i odpoczywać w leśnej ciszy i zieleni.

Mamy dla Państwa do dyspozycji  jedno, dwu i trzyosobowe pokoje. W każdym pokoju jest umywalka, a część z nich posiada również własne łazienki. Z kranów płynie woda źródlana z własnego ujęcia. W większości pokojów znajduje się także balkon z widokiem na malowniczą górską okolicę , we wszystkich dostępny jest bezprzewodowy Internet.

Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażona kuchnia (naczynia stołowe i garnki, czajniki, lodówka,  kuchenka i piekarnik) z dużą jadalnią.

Na terenie ośrodka znajduje się bezpłatny parking.

Goście mogą również korzystać z:

  • sali telewizyjnej
  • stołu do ping-ponga
  • placu zabaw dla dzieci
  • górki do zjeżdżania na sankach (atrakcja dostępna zimą).

Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 15, a kończy o 12. Istnieje możliwość przechowania bagażu.
W celu sprawdzenia dostępności noclegów w wybranym terminie prosimy o kontakt telefoniczny pod numer telefonu: + 48 516 149 227

+48 601 380 956

Rezerwacja dokonywana jest po otrzymaniu zaliczki w wysokości 30% opłaty za pobyt :

Dom Wypoczynkowy Promień
ul. Słoneczna 11
33-380 Krynica Zdrój

 

Kontakt

Dom wypoczynkowy Promień

ul. Słoneczna 11,
33-380 Krynica Zdrój

Rezerwacja: +48 601 380 956